Hlavní výhody
mikrovlnného ohřevu

 • Rychlost 
  - minuty místo hodin
 • Objemový přenos energie
  - cold vessel
 • Úspora ENERGIE
 • Úspora výrobního prostoru
 • Účinnost 70%
 • Automatizace
 • Bezpečnost
 • Ekologie

REFERENCE

SERVIS MW


 
 


TIRE EXPO 2020  
 
Po posledním únorovém víkendu se uvidíme v Hannoveru 26.-28.2.2020! Přijeďte za námi na prezentaci novinek z oboru mikrovlnného ohřevu na největší gumárenský veletrh Hala 21 stánek 8074.
 
 
 
 


Během posledních májových dnů potkáte náš obchodní tým na veletrhu LIGNA. Přijeďte se podívat na novou technologii zpracování surového dřeva.
 
TIRE EXPO 2019
 
Ve dnech 3. až 5. března opět vystavujeme na nejprestižnějším veletrhu výrobních technologií pneumatik v Hannoveru! 
Těšíme se na Vás v hale 21, na stánku 8066. 
Zároveň Vás zveme na prezentaci našeho obchodního ředitele Mgr. Daniela Kettnera do Konferenční haly dne 5.3.2019 ve 14 hodin, kde představí nejen benefity a výhody mikrovlnného zpracování pneumatik.

 PF 2019 Radost a elán s nezbytným štěstím přeje ROmiLL 


 
JEC WORLD 2018
Představujeme se na veletrhu kompozitních materiálu ve společné české expozici. 
 
Vedení společnosti ROmiLL Vám s nadcházejícím koncem roku přeje klidné vánoční svátky plné pohody. Všem našim obchodním partnerům mnohokrát děkujeme za spolupráci v tomto roce a do nového roku spoustu naplněných očekávání a nových realizací.
 
TIRE EXPO 2017

Vítejte v novém roce
! V únoru od 14. do 16.2. budeme vystavovat na veletrhu Tire Technology Expo v Hannoveru. Rádi vás přivítáme na našem stánku číslo 7016. Pokud budete mít možnost, určitě se zúčastněte i konference, kde bude mít výstup náš kolega Daniel Kettner – máme v plánu odhalit velké věci!Vstupujeme do týdne, kdy již pracují pouze ti nejvytrvalejší, avšak i oni již začnou pomalu zvolňovat pracovní tempo a připravovat se na zasloužený odpočinek po celoroční dobře odvedené práci. Ať už odpočíváte nebo ještě pracujete, všem vám přejeme veselé vánoce a šťastný nový rok! 

 

Zbývá už je několik málo dní než se všichni odebereme slavit vánoční svátky a tomu odpovídají i venkovní teploty. Počasí je chladné, místy až mrazivé. Účty za vytápění stoupají a tam, kde je potřeba v rámci procesu kontrolovat teplotu, je nyní potřeba postupovat obzvlášť obezřetně. Na druhou stranu, právě z těchto důvodů je zima obdobím, kdy lze pozitiva mikrovlnného ohřevu demonstrovat nejlépe. Potřebujete něco ve vaší výrobě něco usušit/ohřát a věříte, že by to šlo lépe? S největší pravděpodobností máte pravdu. Ozvěte se!
 


Již jen několik dní zbývá do otevření bran Düsseldorfského výstaviště a zahájení veletrhu K – nejvýznamnějšího gumárenského a plastikářského veletrhu na světě. Vzhledem k tomu, jaké výhody mikrovlnný ohřev přináší právě v oblasti gumárenství, společnost ROmiLL na něm samozřejmě nemůže chybět. Budeme v hale 8b na stánku F22. Všichni přijďte, rádi vás u nás přivítáme!
 

 


Veletrh REIFEN již přináší své první ovoce a my můžeme s hrdostí oznámit, že právě vyrábíme dvou paletové zařízení pro předehřev přírodního a syntetického kaučuku, které bude dodáno tento podzim. Se zajímavou zakázkou z oboru dřevařství to znamená, že se nám začínají zužovat výrobní kapacity. Více linek stejného typu je však vždy možné vyrobit rychleji a efektivněji než jednu samostatně. Ozvěte se a jistě se nám podaří Váš požadavek začlenit již do běžícího programu.

 


Veletrh REIFEN je úspěšně za námi a my nyní pilně pracujeme na tom, abychom dotáhli všechna rozvykládaná témata a naplnili všechny dohody. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací, které povedou k vývoji nových produktů. Také jsme domluvili následující destinace pro testovací komoru - Polsko a Rakousko. Tím znovu připomínám možnost testovat přímo ve vašich výrobních závodech, čímž ihned získáte odpovědi na otázku, jak mikrovlnný ohřev může přispět k vašemu výrobnímu procesu. I přesto, že návštěvnost nebyla tak vysoká, jak jsme očekávali, veletrh byl pro ROmiLL jednoznačným přínosem.
 
 
 
Mikrovlnná divize společnosti ROmiLL se zúčastní veletrhu REIFEN, který se koná 24.5. – 27.5. v Essenu! Rádi vás přivítáme na našem stánku a jsme přesvědčení, že zklamaní rozhodně neodejdete. Chystáme se odhalit velké překvapení, které v minulosti ještě nebylo úspěšně aplikováno. Kromě toho přímo na place budeme mít naše testovací zařízení, kde několik experimentů divákům předvedeme přímo v reálném čase! Přijďte objevit nejnovější trendy ve výrobě pneumatik!
 
Vážení návštěvníci, těší nás vaše přízeň a zároveň prosím přijměte omluvu za delší odmlku. Od začátku roku pilně pracujeme na rozšiřování naší technologie do celého světa a setkáváme se s příjemným zájmem. Od 1. Ledna byl náš vývojářský tým téměř 2 měsíce v zahraničí, kde přímo v závodech potenciálních klientů prováděli konkrétní ukázky toho, co znamená nasazení mikrovlnného ohřevu ve výrobě. Jelikož jsou tyto ukázky nejefektivnějším způsobem, jak každému individuálně ukázat, jak mikrovlnná technologie může obohatit právě jejich výrobní proces, rozhodně v nich budeme pokračovat. Pokud chcete zjistit, co dovede mikrovlnná technologie udělat právě pro vás, napište na tuto emailovou adresu kettner@romill.cz a zamluvte si nějaký termín. Pokud je váš zájem skutečný, učiňte tak co nejrychleji, jelikož volných termínů v následujících měsících již moc nezbývá.
 


Vážení přátelé, přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, ať jsou plné klidu a odpočinku. Nechť se vám splní veškerá přání a zároveň věříme, že nadcházející rok 2016 pro vás bude dosud ten nejúspěšnější!
 
 
 


Děkujeme všem, kteří jste se zastavili na našem stánku a projevili zájem o naší technologii. Každá návštěva pro nás byla velice příjemná a zároveň přínosná. V současné době dáváme dohromady všechna data a od začátku nového roku se naplno pustíme do testování a nejrůznějších realizací. V mezičase všem přejeme, ať zvládnete předvánoční nápor, stihnete vše zdárně vyřešit, ať jsou pak pro vás vánoční svátky již jen časem klidu a odpočinku.
 

Vážení návštěvníci, chceme vás všechny srdečně pozvat na veletrh Ceramitec, který se bude konat 20. – 23. října v Mnichově. S našimi představiteli se budete moci setkat v hale B1 na stánku 123. Nejen, že vás rádi uvidíme, ale vzhledem k tomu, že budeme vystavovat zařízení určené k předsoušení sanitární keramiky, tak to rozhodně bude stát za to!  


 


Jedním z možných způsobů využití mikrovlnného ohřevu je modifikace dřeva. Výhoda využití dřeva je, že se jedná o obnovitelný zdroj a v případě úprav je srovnatelné (ne-li lepší) s ostatními stavebními materiály. Možnostmi úprav a zpracování se zabývají odborníci z Mendelovy univerzity a využívají k tomu naše mikrovlnné zařízení. Více informací si je možné přečíst zde a video naleznete zde. Jedná se o skutečně potenciální výzkum a proto je video převzaté přímo z hlavních zpráv České televize.
 


Vážení návštěvníci, těší nás váš zájem o dění v naší společnosti. I přes to, že venku již začalo opravdové léto a v mnoha společnostech dochází k výraznému útlumu, u nás je tomu přesně naopak.

V posledních týdnech jsme hostili několik zahraničních návštěv a v oblasti předehřevu kaučuku se blížíme k několika velmi zajímavým realizacím. Před pár dny také byla podepsána smlouva na dodávku zařízení pro odvětví sanitární keramiky, čímž se jasně ukazuje, že mikrovlnná technologie má tomuto odvětví co nabídnout.

V současnosti jsme také zaznamenali zvýšené množství poptávek, což nás skutečně těší. A proto, pokud vás zajímá něco, co se mikrovlnné technologie týče, rozhodně se neobávejte nás kontaktovat. Je vysoce pravděpodobné, že pokud něco nebylo dosud řešitelné konvenčními způsoby, právě s pomocí mikrovln nalezneme efektivní řešení.

Přejeme vám všem krásné léto, úžasnou dovolenou a abyste vždy měli důvod mít úsměv na tváři.
 
 
Již uplynul nějaký čas od poslední aktualizace, proto nám dovolte přinést nejnovější informace z naší společnosti. V současné době dokončujeme kontinuální mikrovlnou sušárnu pro jednoho významného klienta a z výsledku jsme skutečně nadšení. V galerii si můžete prohlédnout několik fotek z vykládky.

Až bude zařízení hotové, bude měřit přes 16 metrů a menší části technické keramiky dovede vysušit rychleji než jakákoliv jiná sušárna. I vzhledem k tomu, že se jedná již o šestou generaci, patří tato linka mezi to nejlepší, co v současné době naše společnost poskytuje.

Rádi bychom vás informovali i o našich budoucích záměrech, jelikož se domnívám, že v odpovídajících průmyslech způsobíme malé „zemětřesení“.

Jeden ze směrů, kterým se nyní ubíráme, je oblast sanitární keramiky, kde jsme schopni výrazně zlepšit a urychlit celý proces sušení. S pomocí mikrovln můžeme nejen předsušovat, ale nově i sušit! To je něco, co je v tomto oboru dosud neslýchané a naši klienti díky tomu získají významnou konkurenční výhodu.

Vzhledem k tomu, že pro mnoho potenciálních zákazníků byly tyto zprávy až příliš neuvěřitelné, chystáme možnost zařízení vidět přímo v akci v továrně jednoho z našich partnerů. Pokud víte již teď, že je pro vás taková možnost zajímavá, tak se nám určitě ozvěte.

Další z přínosných aplikací je poté mikrovlnný předehřev přírodního kaučuku v pneumatikářském průmyslu. Pokud jste z oboru, tak jistě víte, že kaučuk je velmi špatný tepelný vodič a jeho ohřev konvenčními metodami je velmi pomalý. V rámci výroby pneumatik to může trvat až 3 dny a výsledek přesto není dokonalý. Tam, kde však konvenční metody selhávají, tam lze perfektně uplatnit mikrovlny. Zkrácení času, kterého jsme schopni docílit, je skutečně překvapivé.

Již brzy se zde dozvíte více!

Vážení přátelé, děkujeme Vám za přízeň v roce 2014 a jsme rádi, že společně můžeme vstoupit do roku 2015.

V podnikání, stejně tak i v životě, je důležitý neustálý růst. Rok navíc lze proto vnímat jako další rok zkušeností, které lze nyní velmi dobře využít a proměnit nastávající rok v ten nejlepší doposud. Krásné na tom je, že toto platí pro každého bez výjimky. Ten, komu se dařilo, bude jednoduše dále dělat to, co mu funguje. A ti, kteří v minulém roce okusili neúspěch, nyní vědí, které cesty nefungují a že je na čase přijmout změny.

 Dovolte mi uvést následující citát:

„Nikdy jsem neselhal. Ve skutečnosti jsem pouze objevil 10000 postupů, které nefungují.“
Thomas A. Edison

Nebojte se proto v tomto roce experimentovat a za celou společnost vám přejeme, ať se vám maximálně daří!
Je nám potěšením Vám oznámit, že společnost ROmiLL se zúčastnila veletrhu Tecnargilla v Itálii, který proběhl v rozmezí 22. – 26.9. Tento veletrh hostil přední odborníky z oblasti výroby keramiky z celého světa a celé 1% návštěvníků se zastavilo u našeho stánku! Vzhledem k celkové návštěvnosti přes 30000 osob to považujeme za velký úspěch.

V současné době komunikujeme se všemi zájemci a zdá se, že navážeme několik zajímavých a dlouhodobých spoluprací.

Již teď se těšíme na příští ročník veletrhu, který proběhne v roce 2016, kde s velkou pravděpodobností odhalíme velmi zajímavé novinky. Sledujte nás proto i nadále a ať se daří!
 

 


DRYCER 8 
     

MW 96
   ROmiLL na kurzu první pomoci

Zaměstanci společnosti ROmiLL na kurzu první pomoci u Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje - protože nikdy nevíte, kdy se to bude hodit.