loda prive denis    

Strojní skupina.

Kompletní práce na projektu – studie, projekt, výrobní dokumentace v 3D projekčních systémech – Inventor, spolupracujeme s VUT Brno, Strojní fakulta v oblasti pevnostních statických a dynamických výpočtů pomocí MKP. 

Vlastní vývoj drtících strojů na obilniny a jiné suroviny, mobilních zemědělských strojů – mobilní drtiče obilovin, mobilní drtiče obilovin s vakovacím lisem, vakovače obilovin, převozní technika, nosiče kontejnerů.
Rešíme systémy mechanického i elektrického pohonu strojů, hydraulické a pneumatické systémy spolupracující s průmyslovou řídíci automatikou.

Zpracováváme dokumetaci pro výrobu ocelových konstrukcí.

V oblasti potravinářské a krmivářské techniky provádíme konstrukci dopravních tras – šnekové, pásové, válečkové, podvěsné, a jiné dopravníky, beztlaké nadoby, různé jednoúčelové stroje – podavače, přesuvny palet, vystřikovačky láhví, obraceče láhvi a sklenic a další speciální zařízení.

Naše vývojová konstrukce zpracovává veškerou výrobní strojní dokumentaci pro průmyslovou mikrovlnou techniku, a příslušenství k nim. Tyto výrobky jsou zhotoveny z nerezavějící oceli a hliníkových slitin.

Všechny stroje RomiLL jsou výsledkem vlastního vývoje a konstrukce.