loda prive denis    

Reference

Posklizňové linky

AGROPOS, Kojetín
Bonagro, Blažovice
ZD Krásná Hora nad Vltavou
ZS Příkosická zemědělská, a.s.
ZOD Božejov
Agrosev Dětva

Sila Privé

PRIVE SA vyrábí vysoce kvalitní sila již 40 let a má v oblasti obilných kovových sil vedoucí postavení na trhu. ROmiLL se stal výhradním distributorem produktů značky Privé pro Českou a Slovenskou republiku v roce 2005.

URČENÍ:
Jsou určeny k dlouhodobému skladování zejména obilí, ale také dalších dobře se sypajících materiálů do 20ti naskladnění za rok. V kombinaci s dalším zařízením je možné materiál udržet v požadované vlhkosti a kvalitě po dlouhou dobu.

VÝHODY SIL Privé:
  • Stěny sila - Jsou montovány z modulové konstrukce vyrobené z galvanizované vlnité oceli (vlnitost 104 x 12 mm) s vysokou tažností. Jednotlivé plechy jsou vyráběny ze základního materiálu se silnou galvanizivanou vrstvou (450 g/m2), která poskytuje výbornou odolnost proti korozi.
  • Výztuhy - Každé silo se dodává s venkovními vertikálními výztuhami montovanými s osovou vzdáleností 930 mm. Výztuhy jsou vyrobené buď z  materiálu se silnou galvanizivanou vrstvou (450 g/m2) nebo jsou zinkově galvanizované.
  • Střecha - Střešní panely jsou vyráběny z aluzinku, který je velmi odolný a přitom lehký. Střechy velkých průměrů mají rám pouze z galvanizované oceli. Každá střecha je vybavena vstupem; je možné dodat také střešní průduchy, držáky pro teplotní sondy, střešní žebřík, obvodové zábradlí.
  • Šrouby a matice jsou zinkově galvanizované.
  • Vstupní vchod zahrnuje vnitřní dveře - zamčené, když je silo plné - a voděodolné vnější dveře. 
  • Žebříky, pochůzné lávky a zábradlí jsou vyráběny z galvanizované oceli.
  • Klimatické podmínky: 
zatížení sil a střechy: sníh 75 kg/m2 (na přání je možnost zatížení až 120kg/m2 )
vítr 166 km/hod
seizmická zóna: žádná